Veľkoobchod detskej obuvi Krok za krokom
weestep
0
Obľúbené
Sád: 0
Celková: 0.00 €
Vlajka

Vyberte jazyk

Veľkoobchod s detskou obuvou
Veľkoobchod s detskou obuvou

Krok za krokom

Weestep je tu sprevádzať kroky miliónov detí po celom svete a vyvíjať najlepšie topánky pre každú fázu vývoja.

Štýl v detaile, vysoko kvalitné materiály a neustály technologický výskum zdôrazňujú dizajn spoločnosti Weestep, vďaka čomu je od začiatku nezameniteľný. Mäkké, ľahké a bezpečné topánky, ktoré chránia, ako objatie od mamy, malé nohy od prvých krokov po beh na čerstvom vzduchu. Preto sa Weestep špecializuje na detskú obuv, pretože plne rozumie tomu, čo vaše dieťa potrebuje, pričom sa spolieha na dlhoročné skúsenosti, ktoré mu pomôžu pri jeho mimoriadnom dobrodružstve: raste.

 

Kedy nosiť prvý pár topánok?

 

V prvých 24 mesiacoch sa vaše dieťa naučí stáť rovno. Keď sa učí plaziť, hľadá niečo, čoho by sa mohol držať, aby sa pokúsil postaviť. Keď sa cíti bezpečnejšie, pokúsi sa urobiť prvé kroky a vždy sa snaží niečo pochopiť, aby ho zachránil. Je veľmi dôležité pomôcť a podporiť tieto kroky správnou obuvou. Tieto topánky by mali byť vyrobené z ľahkých, priedušných materiálov, mäkkej a pružnej podrážky, širokej ponožky, ktorá umožňuje voľný pohyb prstov na nohách, a vystuženého chrbta, ktorý pomáha dieťaťu zostať v správnej polohe bez obmedzenia chodidla. Je pripravený na Štart!

 

Flexibilná podrážka

Maximálna flexibilita podrážky

Flexibilita topánky je vytvorená kalibrovanými kanálmi leptanými priečne do podrážky, aby bola tenšia, a extrémne mäkkými materiálmi použitými na vytvorenie časti medzipodrážky umiestnenej v blízkosti ohybového bodu

 

weestep

Protišmyková podrážka

weestep

 

Mäkký a ľahký zvršok

Featherweight fit

Topánky Weestep sú vyrobené zo starostlivo vybraných ľahkých materiálov, ktoré sú navrhnuté tak, aby zaručovali maximálnu voľnosť pri hraní a vykonávaní každodenných činností.

 

weestep

 

Ergonomický podiel

Zaoblená špička a pohodlné nosenie

Veľkorysé tvary sú starostlivo navrhnuté a kalibrované tak, aby nechali nohu v miestnosti, ktorú potrebuje na bezpečný pohyb, bez obmedzení.

 

weestep

 

Jednoduchá montáž

Ľahko sa nosí

Topánky Weestep boli špeciálne navrhnuté a študované tak, aby čo najlepšie vyhovovali tvaru detskej nohy. A čo viac, šnúrky a otvory sú navrhnuté tak, aby vytvorili pohodlne padnúcu topánku, ktorá sa ľahko obúva a vyzlieka.

 

weestep

 

Podrážka s vodotesnou membránou

 

weestep

 

Tlmenie nárazov, bez chrómu, kožená stielka

Vo všetkých topánkach Weestep sú kožené podšívky "chrómové", čo znamená, že sú opálené bez chrómu. To zaisťuje, že prostredie vo vnútri topánky je ešte prirodzenejšie a bezpečnejšie. 

 

weestep

 

Kovové doplnky, ktoré neuvoľňujú nikel

Kovové časti bez obsahu niklu

Pracky, priechodky a všetky kovové časti topánok Weestep sú úplne bez obsahu niklu. Nohy vášho dieťaťa sa môžu pohybovať úplne slobodne, nosiť bezpečnú obuv s ničím, čo by mohlo spôsobiť nepríjemnú alergickú reakciu.

 

 weestep

 

Odnímateľná stielka

 

weestep

 

Ochrana päty a špičky

 

weestep

 

Podrážka s priedušnou membránou

 

weestep

 

Naše deti nosia naše topánky — to je najlepšia záruka kvality

 

weestep