Veľkoobchod detskej obuvi Výhody veľkoobchodu s detskou obuvou Weestep | kožené topánky pre deti | veľkoobchod zo skladu vo Varšave
weestep
0
Obľúbené
Sád: 0
Celková: 0.00 €
Vlajka

Vyberte jazyk

Veľkoobchod s detskou obuvou
Veľkoobchod s detskou obuvou

Naše výhody

 ZAOBERÁME SA VÝLUČNE DETSKOU OBUVOU

 

 

Deti sú najdôležitejšie! Už 20 rokov vyrábame výlučne detskú obuv, vieme oveľa lepšie, ako ostatní, čo deti potrebujú. Vyrábame topánky pre deti aj pre dospelých. LEN LEPŠIE! 80% topánok Weestep je vyrobených z pravej kože.

 

WEESTEP BE BIGGER 

Registrácia značky v USA je rodiskom slobody, zodpovednosti a sebarealizácie. Pozeráme sa na módu pre dospelých a používame trendy v našom dizajne. Dávame dieťaťu pocit jedinečnosti a vlastnej dôležitosti. Pomáhame rodičom vychovávať ich osobnosť.

 

SORTIMENT A TRENDY

Neustále sledujeme najnovšie detské topánky na trhu, sledujeme módu pre dospelých, trendy a inovácie! Každú sezónu aktualizujeme naše kolekcie o 100%, náš sortiment vždy obsahuje viac, ako 1000 módnych trendových noviniek!

 

ZÁRUKA CENY A KVALITY VÝROBCU

Sme oficiálnym distribútorom topánok značky Weestep v Európe! Neveríme, že detská obuv žije iba tri mesiace, takže kvalita je našou najvyššou prioritou. Každý sa meria trvanlivosťou topánok a my sa meriame ich nabehanými kilometrami.

 

ŠETRNOSŤ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU A SOCIÁLNA ZODPOVEDNOSŤ

Pri výrobe obuvi značky Weestep sú suroviny prísne vyberané a testované na šetrnosť k životnému prostrediu. Kartón sa používa na balenie, ktoré je možné recyklovať a opätovne použiť.

 

EXPRESNÁ EXPEDÍCIA A SERVIS

Expedujeme zo skladu do 24 hodín od prijatia potvrdenia o platbe. Nemáme minimálnu sumu objednávky. Vrátenie vadného tovaru je na naše náklady. Náš tím vám vždy poradí a pomôže vám vybrať najlepšiu kolekciu pre váš obchod.

 

Naše deti nosia naše topánky, a to je najlepšia záruka kvality

 

weestep