Veľkoobchod detskej obuvi Balenie obuvi
weestep
0
Obľúbené
Sád: 0
Celková: 0.00 €
Vlajka

Vyberte jazyk

Veľkoobchod s detskou obuvou
Veľkoobchod s detskou obuvou

Balenie obuvi

weestepVýrobcovia často myslia na balenie ako posledné, aj keď to nie je o nič menej dôležité ako dizajn samotných topánok. Balenie vytvára pozitívny alebo negatívny dojem z nákupu, udržuje tovar nepoškodený.

 

Topánky Weestep, bez ohľadu na typ a typ modelu, sú k dispozícii v jednotlivých boxoch s logom a stručnými informáciami o obsahu.

 

Treba tiež poznamenať, že na balenie sa používa lepenka, ktorá je vyrobená z recyklovateľných materiálov, je možné recyklovať a opätovne použiť, čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité.

 

Balenie topánok však nie je len kartónová krabica, sú tu aj detaily, ako napríklad vnútorná vložka s logom. Aj keď nie veľmi hustá, dokonale zvláda svoju úlohu. Každá topánka má vzhľad, rôzne dekoratívne prvky vyrobené z rôznych materiálov. V prípade nášho obalu vnútorná vložka zabráni treniu a individuálna, dostatočne hustá krabica ochráni pred tlakom zvonku.

 

Okrem ochranných funkcií má každá krabica na topánky Weestep informatívny komponent, ktorý je potrebný pre predávajúceho aj kupujúceho. Štítok zobrazuje veľkosť, položku, čiarový kód, farbu topánky, je tu čiernobiely vzor modelu. Po veľkoobchodnom nákupe detskej obuvi Weestep a jej distribúcii do maloobchodných predajní skončia v sklade stovky rovnakých krabíc. Stačí však rozložiť krabice tak, aby boli informácie viditeľné, okamžite bude jasné, kde je a ktorý to je model.

 

Úspech pozostáva z maličkostí, takže v našej spoločnosti je všetko starostlivo premyslené, vrátane balenia, a čo je najdôležitejšie, nemá to vplyv na cenu samotného produktu. Detská obuv Weestep je perfektnou kombináciou ceny a kvality, a preto sa topánky tejto značky rýchlo stávajú obľúbenými.

Náš veľkoobchodný internetový obchod značky Weestep vám ponúka aktuálne modely aktuálnej sezóny za cenu výrobcu. Všetky modely uvedené v katalógu sú k dispozícii na objednávku a samozrejme každý pár bude bezpečne zabalený v samostatnej krabici.

Kvalita a cena vás poteší, garantujeme to!