Veľkoobchod detskej obuvi Showroom Weestep v Poľsku
weestep
0
Obľúbené
Sád: 0
Celková: 0.00 €
Vlajka

Vyberte jazyk

Veľkoobchod s detskou obuvou
Veľkoobchod s detskou obuvou

Showroom Weestep v Poľsku

 

weestep

 

Najväčšie obchodné spoločnosti majú kancelárie, showroomy a obchody v najväčšom nákupnom centre v strednej a východnej Európe Wolka Kosowska. Preto bez zváženia ďalších možností sa naša spoločnosť nachádza práve tu. Náš showroom, kde sa môžete zoznámiť so sortimentom, vybrať si, čo potrebujete, a zadať veľkoobchodnú objednávku detskej obuvi Weestep, je otvorený pre návštevníkov denne, okrem nedele.

 

Naše regály môžu umiestniť 1000 modelov detskej obuvi rôznych ročných období a veľkostí, ale majú tri spoločné vlastnosti — vysokú kvalitu, štýlový dizajn, prijateľnú cenu. Naši manažéri sú vždy prítomní na mieste, ktorí odpovedia na všetky vaše otázky, pomôžu a pohotovo urobia objednávku. Tovar si môžete vyzdvihnúť tu v sklade alebo objednať doručenie.

 

Pred sezónou si môžete urobiť predobjednávku detskej obuvi. V našom showroome vám ukážeme vzorky detskej obuvi, ktoré ešte nie sú na sklade, aby ste sa mohli vopred pripraviť na sezónu a objednať si najobľúbenejšie modely pred tým, ako to urobí konkurencia. Viac ako polovica kolekcie detskej obuvi Weestep je vypredaná na ceste do nášho skladu. Naši klienti sú pravidelne informovaní o aktuálnych akciách a zľavách a ďalšie bonusy môžu byť poskytované aj individuálne.

 

Pozývame majiteľov obchodov s detskou a tínedžerskou obuvou na spoľahlivú, výnosnú a pohodlnú spoluprácu. Navštívte náš obchod s detskou obuvou Weestep a určite sa stanete naším klientom.

 

Naša skladová predajňa sa nachádza na:

Poľsko. 

ul. Karczunkowska 42
02-871 Varšava

Harmonogram obchodu: od 8:00 do 20:00

Zatvorené - nedeľa.

 

shoes for children