Veľkoobchod detskej obuvi Weestep v Európe
weestep
0
Obľúbené
Sád: 0
Celková: 0.00 €
Vlajka

Vyberte jazyk

Veľkoobchod s detskou obuvou
Veľkoobchod s detskou obuvou

Weestep v Európe

Značka Weestep bola založená v roku 2010 a na americkom trhu sa etablovala pomocou topánok na prvé kroky.

Bol to okamžitý úspech: topánky Weestep boli považované za inovatívne a cenené pre kvalitu materiálov, pokročilé výrobné technológie a starostlivo premyslené a vyvážené tvary, aby malé nohy zostali zdravé počas rastu.

Za pár rokov sa spoločnosť Weestep stala lídrom na domácom trhu a neustále posilňovala svoju pozíciu. Zároveň začala prenikať na najdôležitejšie zahraničné trhy.

weestep

 

Značka Weestep vždy venovala osobitnú pozornosť najnáročnejšiemu spotrebiteľovi, a to deťom. Deti vyrastajú, menia sa, pozerajú do budúcnosti s nadšením.

 

Detská obuv Weestep vás prekvapí svojou kvalitou a uspokojí každého rozmarného zákazníka, pretože rôzne modely, kvalitatívny prístup k detailom a maličkostiam, dlhoročné skúsenosti s výrobou detskej obuvi urobili značku Weestep slávnou a rozpoznateľnou po celom svete.

 

Väčšina kupujúcich venuje pozornosť vrchnému materiálu topánok, hlavne kože. Máme dva smery obuvi: pravá koža — módna a kvalitná, vydrží dostatočne dlho a tiež — ekologická koža — ekologický high-tech materiál, ktorý je veľmi žiadaný a kupujúci ma oň záujem.

 

Medzi detskou obuvou značky Weestep stojí za to zastaviť sa pri kombinovaných modeloch. Kombinácia zahŕňa: špička a päta sú vyrobené z pravej kože alebo nubuku a stredná časť topánky môže byť vyrobená z ekokože, semišu alebo textilu. Niekedy existujú modely, ktorých vrchy sú vyrobené z troch alebo viacerých materiálov.

 

Podšívkový materiál je odolný materiál z pravej kože alebo textilného materiálu. Aby letné topánky Weestep vydržali dlhšie, ako vnútorný materiál sa používa prírodná a odolná koža. Takéto topánky môže dieťa perfektne nosiť začiatkom jesene, keď je po horúcom lete ešte teplo, alebo koncom jari, keď sa otepľuje. Naši odborníci však neodporúčajú obúvať si ich, keď je chladno, hmlisto a mokrý sneh sa topí, pretože môžete zničiť topánky.

V tomto prípade značka Weestep ponúka topánky s vnútorným materiálom na textilnom základe. Sú teplé, mäkké a ideálne pre dieťa.

 

Rozmanitosť topánok Weestep jasne demonštruje modelový rad tenisiek. Ponúkame tenisky so suchým zipsom aj šnurovaním. Vyberáte si ich na základe želania vašich zákazníkov. Batoľatá a predškoláci si rady obúvajú vlastné topánky, čo znamená, že je lepšie ponúknuť tenisky s gumičkou alebo suchým zipsom, potom samy zvládnu túto jednoduchú technológiu.

 

Pre staršie deti, najpopulárnejšie na našom webe, sa odporúčajú kombinované modely tenisiek so šnurovaním a zipsom, samotné dieťa si bude môcť vybrať, ako je preň pohodlnejšie obuť si topánky. Tieto tenisky sú vhodné pre tínedžerov aj dospelých. Farby tenisiek môžu byť klasické aj s obrazom kvetov, zvierat, kreslených postavičiek z rozprávok.

 

Internetový obchod ponúka širokú škálu topánok Weestep na všetky ročné obdobia.

Detskú obuv si môžete objednať veľkoobchodne z pohodlia domova a kuriérska služba vám tovar doručí až ku dverám vášho obchodu alebo skladu.

 

Prajeme vám príjemné a výhodné nakupovanie na našej webovej stránke.

 

Nechajte svojich malých zákazníkov vychutnať si nosenie našich topánok po celý rok!

 weestep