Veľkoobchod detskej obuvi Weestep, o nás, internetový obchod
weestep
0
Obľúbené
Sád: 0
Celková: 0.00 €
Vlajka

Vyberte jazyk

Veľkoobchod s detskou obuvou
Veľkoobchod s detskou obuvou

Napísali o nás

Značka Weestep je značka modernej a kvalitnej detskej obuvi, ktorá úspešne kombinuje všetko, čo je potrebné pre dnešného kupujúceho. Vyrábame obuv pre deti aj dospelých. Náš slogan je Buď lepší v topánkach značky Weestep! Weestep. Be bigger!

 

Skutočnosť, že deti nenosia topánky tak dlho ako ich rodičia, pre nás neznamená, že by sa k nim malo pristupovať inak. Sledujeme trendy vo svete módy pre dospelých a prenášame ich do detskej obuvi. Dieťa si môže a malo by si vybrať a nosiť to, čo má rado. Pretože koniec koncov, deti sú len dospelí s malou veľkosťou nôžky.

 

weestep

Od jesene 2019 sa naša spoločnosť stala výhradným zástupcom značky Weestep v Európe. Náš veľkoobchodný internetový obchod je B2B portál jednej značky, kde si môžete vyzdvihnúť a veľkoobchodne kúpiť všetky potrebné kategórie detskej obuvi značky Weestep.

 

Použitie prírodných materiálov, pokročilé technológie WE-TEX v kombinácii s Európskou kontrolou kvality robí značku Weestep jednou z najlepších značiek detskej obuvi.

 

To všetko je spôsobené tým, že topánky sa vyrábajú v jednej z najväčších tovární v Číne, ktorá má desaťročia skúseností s modelovaním a výrobou vysokokvalitnej detskej obuvi. Spoločnosť má tisíce úspešných modelov, desiatky populárnych európskych značiek a milióny párov detských topánok.

 

Naše topánky sú navrhnuté pre tisíce detských kilometrov. 80% modelov v rade je vyrobených z kože a všetky majú 100% koženú stielku a supinátor. V roku 2020 sme v Poľsku získali diplom Detská značka roka. Predali sme už päť miliónov párov na svete a milión v Európe. Pomer ceny a kvality je zároveň jedným z najlepších na trhu.

 

Značka Weestep je lídrom v oblasti predaja v Amerike, Kanade, Kazachstane, na Ukrajine a v populárnych internetových obchodoch na svete ebay.com amazon.com a teraz je značka Weestep v Európe, kde bola po prvýkrát predstavená jesenná kolekcia detských topánok značky Weestep na výstave v Poľsku POLSHOES (dni obuvi) 14/11/2019.

 

Detská obuv značky Weestep vo vašom obchode je zisková spolupráca pre etablovaných podnikateľov aj začiatočníkov. Prítomnosť topánok značky Weestep v obchode zaručuje rast pravidelných, vďačných zákazníkov a v dôsledku toho výrazné zvýšenie ziskov.

 

Pre pohodlie náš katalóg obsahuje informácie o každom páre topánok: podrobnú fotografiu z rôznych uhlov, informácie o rozsahu veľkostí a množstve.

weestep

 

Prečo si vybrať nás:

  • Sme výhradným distribútorom značky Weestep v Európe.
  • Vždy aktuálne informácie o dostupnosti topánok.
  • Máme najlepšiu kombináciu ceny a kvality.
  • Náš internetový obchod prijíma objednávky 24/7/365.
  • Počas pracovnej doby sú k dispozícii konzultácie, pomoc pri výbere sortimentu a tvorbe objednávky.
  • Pravidelne sa konajú akcie a sezónne zľavy.

Spolupráca s nami je o práci so skúsenými zamestnancami našej spoločnosti, ktorí jasne poznajú svoje podnikanie. Náš personál pozostáva iba zo skúsených pracovníkov vo všetkých fázach práce: manažéri sú kompetentní a zdvorilí, baliči sú pozorní a zodpovední, nakladači sú precízni a presní.

 

Sortiment detskej obuvi v katalógu značky Weestep sa neustále aktualizuje a zvyšuje. Buďte prvý, kto sa dozvie o všetkých nových produktoch a akciách a prihláste sa na odber našich aktualizácií a bulletinov.

 

Staňte sa súčasťou nášho tímu. Poďme spolu rásť!

Weestep. Be bigger!

 

Naša továreň!

weestep

 

Európska kancelária značky Weestep sa nachádza v:

Poľsko. 

ul. Karczunkowska 42
02-871 Varšava

+48728888569 (Viber, WhatsApp)

sale@weestep.pl

weestep.pl

weestep.eu

facebook

instagram

youtube

 

weestep

 

STAŇTE SA PARTNEROM ZNAČKY WEESTEP

Chceš byť súčasťou tímu značky Weestep?

Chcete sa stať oficiálnym predajcom alebo si chcete otvoriť značkový obchod Weestep?

Vyplňte jednoduchý formulár a my vás budeme kontaktovať, aby sme získali potrebné informácie

1. Všeobecné ustanovenia

Táto politika spracovania osobných údajov bola vypracovaná v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov EÚ GDPR a určuje postup spracovania osobných údajov, opatrenia na zaistenie bezpečnosti osobných údajov prijaté spoločnosťou Weestep Sp. z o. O. (ďalej len Prevádzkovateľ), so sídlom na adrese: Wolka Kosowska, ul. Nadrzeczna 16, Hala 1, lok. C026. 05-552 Jablonowo. Poľsko

1.1. Prevádzkovateľ si za svoj najdôležitejší cieľ a podmienku vykonávania svojej činnosti stanovuje dodržiavanie ľudských práv a slobôd pri spracúvaní svojich osobných údajov vrátane ochrany práv na súkromie, osobných a rodinných tajomstiev.

1.2. Tieto zásady prevádzkovateľa týkajúce sa spracovania osobných údajov (ďalej len zásady) sa vzťahujú na všetky informácie, ktoré môže prevádzkovateľ získať o návštevníkoch webových stránok weestep.pl (ďalej len užívateľ).

Preto si pred poskytnutím Vašich osobných údajov prečítajte nasledujúce informácie, aby ste vysvetlili, prečo zhromažďujeme Vaše údaje, ako ich používame a aké sú vaše práva. Buďte opatrní: ak ste maloletý, mali by ste požiadať svojich rodičov o potvrdenie registrácie.

 

2. Prevádzkovateľ môže spracúvať nasledujúce osobné údaje používateľa

2.1. Priezvisko, meno, priezvisko;

2.2. Adresa;

2.3. Číslo;

2.4. Stránka tiež zhromažďuje a spracováva anonymizované údaje o návštevníkoch pomocou internetových štatistických služieb (Google Analytics, Yandex Metrika atď.).

2.5. Vyššie uvedené údaje ďalej len Politika sú zjednotené všeobecným pojmom osobné údaje.

 

3. Účely spracovania osobných údajov

3.1. Účelom spracovania osobných údajov používateľa je informovanie používateľa zasielaním e-mailov; poskytnutie prístupu k službám, informáciám a/alebo materiálom obsiahnutým na webovej stránke.

3.2. Prevádzkovateľ má tiež právo zasielať používateľovi upozornenia na nové produkty a služby, špeciálne ponuky a rôzne udalosti. Používateľ môže vždy odmietnuť prijímanie informačných správ kliknutím na príslušnú frázu na konci každého listu od operátora.

3.3. Anonymizované údaje používateľov zhromaždené pomocou internetových štatistických služieb sa používajú na zhromažďovanie informácií o akciách používateľov na stránke, zlepšenie kvality stránky a jej obsahu.

 

4. Právny základ spracúvania osobných údajov

Prevádzkovateľ spracúva osobné údaje používateľa len vtedy, ak sú vyplnené a / alebo odoslané používateľom samostatne prostredníctvom špeciálnych formulárov umiestnených na webovej stránke weestep.pl. Vyplnením príslušných formulárov a/alebo odoslaním svojich osobných údajov prevádzkovateľovi užívateľ súhlasí s týmito Pravidlami.

 

5. Postup zhromažďovania, uchovávania, prenosu a iných typov spracovania osobných údajov

Bezpečnosť osobných údajov spracúvaných prevádzkovateľom je zabezpečená implementáciou právnych, organizačných a technických opatrení potrebných na úplné splnenie požiadaviek platnej legislatívy v oblasti ochrany osobných údajov.

5.1. Prevádzkovateľ zabezpečuje bezpečnosť osobných údajov a prijíma všetky možné opatrenia na vylúčenie prístupu k osobným údajom neoprávnených osôb.

5.2. Osobné údaje používateľa nebudú nikdy za žiadnych okolností poskytnuté tretím stranám, s výnimkou prípadov súvisiacich s implementáciou platných právnych predpisov.

5.3. V prípade nepresností v osobných údajoch ich môže užívateľ samostatne aktualizovať zaslaním oznámenia prevádzkovateľovi na e-mailovú adresu prevádzkovateľa sale@weestep.pl označené ako "aktualizácia osobných údajov".

5.4. Doba spracovania osobných údajov je neobmedzená. Užívateľ môže svoj súhlas so spracovaním osobných údajov kedykoľvek odvolať zaslaním oznámenia prevádzkovateľovi prostredníctvom e-mailu na e-mailovú adresu prevádzkovateľa sale@weestep.pl označené ako "odvolanie súhlasu so spracovaním osobných údajov".

 

6. Záverečné Ustanovenia

6.1. Užívateľ môže dostať akékoľvek vysvetlenia týkajúce sa otázok týkajúcich sa spracovania jeho osobných údajov kontaktovaním prevádzkovateľa prostredníctvom e-mailu sale@weestep.pl.

6.2. Tento dokument bude odrážať akékoľvek zmeny v zásadách spracovania osobných údajov prevádzkovateľom. Politika je platná na dobu neurčitú, kým nie je nahradená novou verziou.

* Povinné polia